درباره ما

کمال امیران

درباره ما درباره کمال امیران

شركت كمال امیران در سال 1382 با هدف ایجاد نمایندگی شركتهای فعال از كشور آلمان وهمچنین همکاری با صنایع و شرکتهای مرتبط در زمینه : اندازه گیری ، طراحی و ساخت انواع قطعه و قالب‌ -راه اندازی خط تولید و طراحی كلیه قطعات و مجموعه‌های خودرو و تست خودرو و ، تجهیزات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، سیمان ، فولاد، تاسیسات آب و فاضلاب و تأمین مواد اولیه به منظور هدایت و راهبری پروژه‌های صنعتی در زمینه‌های فوق، تأسیس گردید

تاریخچه تاریخچه کمال امیران


نام شرکت کمال امیران چگونه شکل گرفت ؟

نام شرکت کمال امیران چگونه شکل گرفت ؟

شرکت آلمیران در سال 1371 (1991 میلادی) در کشور آلمان با هدف همکاری صنایع و تکنولوژی کشورهای آلمان و ایران که نام آن الهام گرفته از نام دو کشور آلمان و ایران می‎باشد ، تاسیس و شروع به فعالیت نمود.
به دلیل گشترش فعالیت‎های شرکت آلمیران با صنایع داخلی ایران، ایده ثبت و فعالیت شرکت CamAlmiran در ایران شکل گرفت که در سال 1382 (2003 میلادی) به دلیل محدودیت و قوانین ثبتی با تغییر نام به CamalAmiran (کمال امیران) و با هدف ارائه خدمات مشاوره ، مهندسی و بازرگانی به صاحبان صنایع و شررکت هایداخلی ثبت و شروع به فعالیت نمود.

 پس از آن شرکت آتاک(ATAC  Almiran Trading and Consulting) آلمان صرفاً با هدف پیگیری و انجام پروژه‌های ایران در آلمان در سال 1390 (2012 میلادی) تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

اهداف شرکت

ایجاد ارتباط پایدار صاحبان صنایع و شرکت های کشور آلمان و ایران ، مشاوره ، مدیریت ، انتقال تکنولوژی و... از مرحله شناخت و آغاز پروژه تا مرحله اتمام و بهره برداری پروژه

دفاتر شرکت

دفتر شعبه کشور آلمان شرکت کمال امیران ، به نام شرکت آتاک در شهر کلن و با هدف پیگیری و انجام هماهنگی های لازم بمنظور تسریع در انجام پروژه و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب دایر می باشد.

سوابق

شرکت کمال امیران با بهره گیری از تكنولو‍ژی روز دنیا و كادرمهندسی مجرب در انجام خدمات مشاوره و مهندسی پروژه های صنعتی با شرکت های خودرو سازی ایران خودر و سایپا ، شرکت مهرکام پارس ، شرکت حدید مبتکران ، شرکت اندیشه ایمن خودرو  ، شرکت ساخت و مهندسی توربین مپنا ( توگا ) و  .......... همکاری داشته است
همچنین در زمینه خدمات فروش ، آموزش ، نصب و راه اندازی دستگاه های اندازه گیری سه بعدی و دوربین های فتوگرامتری و بعنوان نمایندگی شرکتbreuckmannوAicon آلمان ، دستگاه هایی را به شركت‌های سازه گستر سایپا، حدید مبتكران , شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) ، شرکت آرتمن طرح ، شرکت نگین طرح گستر و نیز شركت تیونینگ منصوری در كشور آلمان با گارانتی و خدمات پشتیبانی به فروش رسانده است. 
 

عضویت

بمنظور ایجاد ارتباط بهینه صاحبان صنایع و شرکت های ایرانی و آلمانی ، شرکت های کمال امیران و آتاک عضو فعال اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان ((AHK می باشندو از طریق شرکت آتاک بطور مستمر با صاحبان صنایع و شرکت های آلمانی که علاقمند به همکاری و مشارکت در پروژ های صاحبان صنایع و شرکت های داخلی هستند ، در ارتباط می باشد . 
 گواهینامه ها و تصاویر گواهینامه ها و تصاویر کمال امیران


  • certificate
  • loh
  • 1
  • 2
  • 3